Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması Hakkında

Azar uygulaması, yeni arkadaşlar bulmakla birlikte ve kalıcı arkadaşlıklar kurulmasını sağlayan bir uygulamadır. Uygulama sayesinde karşıda bulunan kişiyle görüntülü sohbet etme ve sesini duyma imkânı yakalanmaktadır. Karşı cinsten arkadaşlar edinerek sosyalleşebilir, farklı şehirlerden hatta farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinebilme şansı yakalanmaktadır. Azar uygulaması, her yaş grubuna hitap eden bir uygulamadır.

Görüntülü olarak sohbet etmenin en önemli avantajı karşınızda bulunan kişinin nasıl biri olduğunu görmektir. Bundan dolayı uzun süreli ve samimi arkadaşlıklar kurma imkânı yakalanır. Yurtiçinden ve yurtdışından arkadaşlıklar edinmenizi sağlayan uygulamaya http://azarsohbet.org/ adresinden giriş yapılabilir. Azar Ne Kadar Güvenli?

Görüntülü sohbet imkânı sağlayan uygulama, bu özelliğinden dolayı son derece güvenlidir. Görüntülü sohbet özelliği Azar uygulamasını güvenli kıldığı gibi bazı durumlarda güvenilir olmayan durumlarda söz konusu olabilir. Azar, her şeyden önce karşıda bulunan kişiyle videolu olarak görüşme imkânı sunduğundan dolayı güvenilir bir programdır denilebilir. Ama bu videolu konuşma esnasında karşıya çıkacak kişiyi ilk etapta tanınmadığından problem yaşama ihtimali her zaman vardır. Programı kullanmaya başlamadan, kesinlikle bu olasılığı değerlendirmek gerekiyor.

Azar Nasıl Şikâyet Edilir?

 Azar programı, genel olarak güvenli ve kullanıcılarına her türlü imkânı sağlayan bir uygulamadır. Bazen kullanıcılar, uygunsuz olan davranışlara maruz kalabilirler. Bundan dolayı şikâyet etme özelliği sayesinde, karşıda uygunsuz içerikler çıkaran, kötü söz ve davranışlarda bulunan şahısları şikâyet etme şansı bulunmaktadır.

Azar programında rahatsızlık veren kişi şikâyet edilmek isteniyorsa ilk önce yapılması gereken, ana sayfaya giriş yapmaktır. Ana sayfada bulunan sol üst kısmında yer alan simgeye basılması gerekmektedir. Bu simgeye tıkladıktan sonra, şikâyet türü seçilmelidir. Karşıda bulunan kişiyi neden şikâyet edildiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra kullanıcıyı şikâyet etmek mümkündür. Eğer bir kullanıcıyı şikâyet edilmiş fakat bu şikâyeti kaldırmak isteniyorsa bunun için yapılması gereken Google üzerinden oturum açmaktır. Şikâyet edilen kullanıcının adını engellenenler listesinde tıklayıp kullanıcıyı geri yükleyin butonuna tıklamak gerekiyor.

Kullanıcılarına her dilde sohbet etme imkânı sunan Azar görüntülü sohbet uygulaması, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve talepleri doğrultusunda tasarlanan bir uygulamadır. Şikâyet etmek istenilen kişileri şikâyet edebilme özelliği ile birlikte bunu kaldırmakta yine kullanıcıların elinde.

 Azar uygulamasına ücretsiz olarak üyelik yapılabileceği gibi istenildiği zaman bu üyeliği silmekte mümkündür. Üyeliği silmek için yapılması gereken, Azar Web sitesi üzerinden siteye giriş yapmaktır. Azar kullanıcılarına her zaman üyelik silebilme olanağı sağlayan bir platformdur. Programı bir daha kullanmak istemeyen kullanıcılar, üyeliklerini sildirerek bunu yapabilirler.

Her dilde sohbet etme olanağı sunan Azar, bugün 15 milyondan fazla kişi tarafından indirilen ve kullanılan geniş bir ağa sahip bir uygulamadır. Bundan dolayı birçok kişiyle bu uygulama sayesinde tanışıp, arkadaşlık kurulabilir. Her kesime ve her yaşa hitap eden uygulama ücretsiz olarak kullanılmaktadır.