Azar Görüntülü Konuşma Programını Kullanmak

Azar görüntülü konuşma yaparak milyonlarca insanla tanışma ve görüntülü chat yapma şansına ulaşabilirsiniz. Milyonlarca insanın kullandığı akıllı telefon chat sistemi olan Azar, 20 milyardan fazla eşleştirme imkanıyla dünyanın dört bir yanından milyonlarca insanı buluşturuyor. Siz de bu uygulamayı indirerek görüntülü chat deneyimini yaşamak istiyorsanız hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama hakkında merak edilenleri öğrenmek istediğinizde keşfet kısmını inceleyebilir, ayarlar sekmesinden hesabınızla ilgili ayarları yapabilirsiniz. VIP üye olarak farklı özellikleri kullanabileceğiniz uygulamada şu an için profil bilgilerini değiştirme özelliği yoktur..

Azar Nereden İndirilir?

App Store ya da Play Store üzerinden indirilen Azar ücretsiz olarak indirilen ve uygulama içi satın alımlarla satın alınabilen bir uygulamadır. Bu uygulamanın kullanımı ise oldukça basittir. Telefonun ön kamerası kullanılarak anlık eşleşmelerle iletişim kurmanızı sağlayan Azar, özellikle Türk kullanıcıların ilgi gösterdiği bir uygulama haline gelmiştir.

Azar Kullanımı

Azar Google Sitesinde de anlatıldığı gibi uygulamayı kullanmak oldukça basittir. Sisteme sosyal medya hesaplarınızla üye olduğunuzda hemen kulanmaya başlayacağınız Azar görüntülü sohbet size otomatik olarak eşleşmeler yapılarak karşınıza çıkacak kişilerle görüntülü konuşma yapma fırsatı sunar. İstediğiniz kadar konuşabileceğiniz kişiler sizi beğenirse ekstra değerli taş kazanabilirsiniz.

Değerli Taş Nedir?

Azar değerli taşlar, bazı özelliklerden yararlanmak için kullanacağınız özelliklerdir. Değerli taşları satın alarak ya da kazanarak görüntülü konuşma yapacağınız kişinin cinsiyetini seçme, bölgenizi değiştirme aramalarda bölge seçimi gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz. Azar chat ücretsiz olarak da ücretli olarak da kullanacağınız bir uygulama olduğu için değerli taşları kazanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Destek için Azar Twitter Türkiye hesabından yardım alabilirsiniz.

Azar Hesabının Askıya Alınması

Azar hesabının askıya alınması oldukça can sıkıcı bir sorundur. Bu sorunun yaşanmasının temel nedeni kişileri rencide edici, hakaret edici ya da cinsel içerikli sorunların yaşanmasıdır. Keşfet kısmından hesabınızın neden askıya alındığını öğrenebilirsiniz.

Azar Arkadaş Ekleme

Azar arkadaş ekleme konusunda merak edilenleri öğrenmek isteyenler de değerli taş kazanmak, rahatsızlık veren kişileri şikayet etmek ve değerli taş satın almakla arkadaş olarak ekleyeceği kişilerle daha sonra yine iletişim kurabilmektedir. Tüm sosyal medya üzerinden ulaşabileceğiniz sisteme sosyal medya hesaplarınızla üye olabilirsiniz.